Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Łączą naukę z zabawą

2013-07-30 10:03:29 (ost. akt: 2013-07-30 10:09:32)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Dzieci z Sypitek i okolicznych miejscowości nie muszą narzekać na nudę w wakacje. Zajęcia dla nich przygotowało Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Wiejskich "Wokół Sypitek". Najmłodsi w okresie letnim mają okazję bezpłatnie wziąć udział w zajęciach twórczych i edukacyjnych.


Cel jest jeden — zapewnić dzieciom rozrywkę w wakacje. Udało się to Stowarzyszeniu "Wokół Sypitek". To ono zrealizowało projekt pod nazwą Wakacyjne zajęcia "Baw się razem z nami". Wszystkie dzieci, chcące pożytecznie spędzić wakacyjny czas, wzięły udział w różnorodnych warsztatach. Jedne kształciły w uczestnikach umiejętności plastyczne, inne malarskie, a jeszcze inne były okazją do zapoznania się z zasadami recyklingu.

— W ramach projektu prowadzone są warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, jak również konkursy, gry i zabawy sportowe — mówi Elżbieta Pawłowska, prezes Stowarzyszenia "Wokół Sypitek". — Na zajęciach dzieci rozwijają swą inwencję twórczą, uczą się samodzielnego myślenia, pracy w zespole i szukania wspólnych rozwiązań. Drugi, podobnie jak pierwszy, turnus zajęć cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jest atrakcyjną i bezpieczną formą spędzania wolnego czasu. Zajęcia przeprowadzone są na terenie Szkoły Podstawowej w Sypitkach. Dzieci otrzymują wyżywienie. Serdecznie zapraszam wszystkie maluchy.

Warsztaty realizowane są w każdy wtorek, czwartek i sobotę, w godz. 11-13 w SP w Sypitkach. Projekt jest współfinansowany z budżetu gminy Kalinowo.
kw

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed opublikowaniem komentarza. Regulamin

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages