Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Pasowanie uczniów w Sypitkach

2016-12-13 22:52:11 (ost. akt: 2016-12-13 22:52:50)

Autor zdjęcia: Mat. szkoły

16 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej w Sypitkach odbyła się uroczystość „Pasowania”. Bohaterami spotkania było 15 dzieci z oddziału przedszkolnego w wieku 3 – 6 lat oraz jeden uczeń klasy pierwszej. W uroczystości wzięli udział również zaproszeni rodzice, pani dyrektor Leontyna Kraszewska oraz uczniowie klas II – IV wraz z wychowawcami.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Moroz oraz anglistki Anety Wiśniewskiej. Recytowały wierszyki, tańczyły oraz śpiewały swoje ulubione piosenki w języku polskim i angielskim.

Występując przed publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie, po którym pani dyrektor dokonała pasowania, używając do tego magicznego ołówka. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i książeczki. Po zakończeniu części oficjalnej, pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a potem udały się na słodki poczęstunek.
SP Sypitki


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages